ТОП 67 ідей Як Подарувати Гроші Чоловікові +Поради

Побутує помилкова думка, що гроші дарують ті, кому лінь займатися пошуками подарунка. Іноді, звичайно, дане твердження буває цілком обґрунтоване, але далеко не завжди. Будь іменинник має свою потаємну мрію, втілення якої потребує певних коштів. Віддавши перевагу грошового подарунку, ви трохи наблизити чоловіка до реалізації його мрій, а може, і зовсім їх здійсните. Головне, піднести купюри нетривіальним способом, приклавши трохи фантазії і гумору.

ТОП 38 ідей як подарувати гроші чоловікові

 1. Подарунковий конверт. Класичний спосіб піднести імениннику банкноти, якщо не виходить реалізувати інші ідеї. Для того, щоб презент виглядав оригінально, можна зробити конверт самостійно, наприклад, у техніці скрапбукінг.
 2. Повітряні кулі. Надуйте непрозорі повітряні кулі і половину з них покладіть банкноти. Прикрасьте приміщення, де буде проходити торжество, цими кулями, а потім попросіть іменинника відшукати свій подарунок, по черзі поглинаючи кулі.
 3. Цегла. Розбийте або розріжте цегла навпіл. Зробіть в одній його частині поглиблення і покладіть в нього пакет з купюрами. Склейте цегла і перев’яжіть стрічкою з написом «Скарб тут».
 4. Чарівні шкарпетки. Акуратно розпакуйте пару шкарпеток і вкладете в неї банкноти різного номіналу, можна навіть різних країн. Поверніть шкарпеткам первозданний вигляд і фабричну упаковку, на яку наклейте етикетку «Чарівні». Вручіть презент винуватцеві торжества і простежте, щоб він все-таки заглянув всередину шкарпеток.
 5. Корона. Влаштуйте жартівливу церемонію коронації, надівши на іменинника попередньо виготовлену з грошових купюр корону.
 6. Розсада. Ідеальний варіант для запеклого дачника. Посадіть купюри в горщик із землею, попередньо обернувши в поліетилен ті їх частини, які будуть перебувати в землі. На горщику можна зробити напис «Розсада».
 7. Деньгомет. Влаштуйте товаришеві обстріл купюрами зі спеціального пістолета. Якщо ви переживаєте, що банкноти можуть загубитися, замініть їх на бутафорські, а потім вручіть справжній подарунок.
 8. Гроші в банку. Наповніть скляну банку різними купюрами (справжні банкноти можна розбавити бутафорськими), закупорьте її кришкою і вручіть імениннику. Не забороняється приклеїти на банку якусь жартівливу напис, наприклад: «Заготівля на зиму», «Капуста консервована» та інше.
 9. Грошовий віник. Купіть сувенірний віник-оберіг і прикріпіть до нього справжні грошові купюри. При врученні талісмана розкрийте його смислове навантаження і також піднесіть імениннику мішок для грошей, адже йому незабаром треба буде кудись скласти «наметенное» багатство.
 10. Інкасаторська машина. Зробіть із картону фургон і розфарбуйте його в стилі інкасаторського автомобіля. Запозичте у молодшого покоління радіокеровану машину і поставте на неї ваше виріб, поклавши всередину грошові купюри. Доставте гроші імениннику, супроводивши дію відповідної вітальною промовою.
 11. Матрьошка. Вам знадобиться енну кількість коробочок різного розміру. Зберіть коробки за принципом матрьошки, сховавши гроші в саму маленьку. Для ускладнення пошуку кожну коробку можна обв’язати мотузкою, а деякі з них покласти якісь сувеніри як нагороду за докладені зусилля на шляху до основного подарунка.
 12. Дванадцять стільців. Підготуйте відповідний реквізит, вручіть винуватцеві торжества ніж і запропонуйте відправитися на пошуки захованого скарбу.
 13. Вінок. Сплетіть вінок на голову з сувенірних банкнот, прикрасьте його справжніми купюрами і надіньте на чоловіка. Як альтернативу можна зробити гірлянду на шию в стилі гавайського намиста.
 14. Брелок. Вручіть імениннику брелок і принесіть вибачення, за те, що надто поспішали на торжество і по дорозі не встигли купити нічого путнього, тільки от брелок і попався. Тільки це буде не просто брелок, а брелок-капсула для зберігання грошей, в якій, власне, і буде лежати ваш грошовий презент.
 15. Парасолька. Подаруйте винуватцеві торжества парасольку, попередньо повісивши на його спиці (з внутрішньої сторони) грошові купюри. Обов’язково попросіть чоловіка перевірити подарунок, розкривши його. Ефект буде приголомшливим. Головне, надійно і акуратно закріпити банкноти за допомогою волосіні і двостороннього скотчу.
 16. Кімнатна рослина. Придбайте квітка, яка символізує добробут та сприяє збільшенню доходу (крассула, заміокулькас, герань, драцена Сандера, павловський). Прикрасьте його грошовими купюрами і подаруйте чоловікові. Всі ці рослини невибагливі у догляді і зможуть рости навіть у дуже зайнятої людини.
 17. Орігамі. Якщо ви володієте цим мистецтвом, спорудити з купюр якусь фігурку. Для економії можна додати трохи сувенірних банкнот.
 18. Гроші на бочку. Роздобудьте невеликий бочонок, зробіть на ньому проріз і напис «Гроші на бочку!». Позабавьте іменинника та його гостей оригінальним привітанням і зробите перший внесок у цю диво-скарбничку.
 19. Капуста. Розріжте навпіл вилок капусти і додайте всередині загорнуті в поліетилен гроші. З’єднайте половинки і обв’яжіть їх стрічкою. Подарунок готовий!
 20. Панно. Зробіть із монет оригінальне панно і оформіть його рамку банкнотами.
 21. Сейф. Придбайте іграшковий або справжній сейф з кодовим замком. Завданням іменинника буде вгадування коду. А яким чином він буде це робити – залежить від вашої фантазії.
 22. Книга. Зробіть із книги тайник або придбайте готову книгу-сейф, куди і покладіть грошові купюри. Роблячи такий подарунок, непогано буде врахувати літературні уподобання чоловіка, тоді презент вийде більш ефектним.
 23. Краватку. Виберіть у подарунок імениннику сорочку, акуратно складіть її і прикріпіть до коміра краватку, складений з купюр. Як зробити грошовий краватку, можна подивитися на інтернет-ресурсах. Якщо боїтеся не вгадати з розміром сорочки, можна піднести тільки краватка, упакований в красиву коробку.
 24. Ріг достатку. Піднесіть імениннику ріг, наповнений монетами і банкнотами.
 25. Кейс. Відмінний подарунок для будь якого чоловіка. Наповніть чорний кейс бутафорськими грошима, уклавши зверху справжні купюри, і піднесіть його винуватцеві торжества. При бажанні створити собі образ гангстера за допомогою відповідного реквізиту.
 26. Букет. Зробіть із купюр квіти і подаруйте чоловікові букет, який щиро обрадує його і ніколи не зів’яне.
 27. Квест. Придумайте для чоловіка захоплюючий квест, в якому також будуть задіяні присутні гості. Можете не обмежуватися рамками приміщення, де буде проходити торжество. Головне, щоб у фіналі чекала нагорода.
 28. Грошовий верстат. Незвичайне і ефектне привітання. Придбайте в магазині приколів машинку, друкувальну гроші, зарядіть її справжніми купюрами і продемонструйте здивованим гостям чудеса «друкування» банкнот.
 29. Сюрприз. Наповніть повітряна куля купюрами, записочки із приємними побажаннями, конфетті і надуйте його. Напишіть на кулі фразу «Лопни мене» і помістіть його в коробку, відповідну за розмірами. Закрийте коробку і подаруйте імениннику.
 30. Грошовий дощ. В цьому випадку треба проявити чудеса винахідливості і прив’язати пакет (відро) з купюрами над місцем, де буде сидіти винуватець торжества. Виголошуючи тост, смикніть за мотузку, щоб пакет відкрився, і на іменинника «пролився» грошовий дощ.
 31. Термос. Простий і практичний подарунок для чоловіка, люблячого подорожі та активний відпочинок. Купіть термос, зробіть на ньому пам’ятну гравіювання, покладіть всередину купюри і піднесіть «новонародженому».
 32. Вітрильник. Замініть на готовому кораблі вітрила на купюри або змайструєте вітрильник самостійно, природно, з банкнотами замість вітрил.
 33. Мега-привітання. Зробіть із аркуша ватману конверт і оформіть його як лист: наклейте марки, вкажіть відправника, а у графі «одержувач» напишіть побажання і компліменти імениннику. Покладіть в конверт гроші і вручіть адресату.
 34. Лопата. Напевно, кожному знайома фраза «Гребти гроші лопатою». Подаруйте імениннику це знаряддя праці, прикріпивши до нього конверт з грошима. Можна придбати цілком функціональний інструмент і самостійно написати на ньому цю крилату фразу, а можна придбати сувенірну золоту лопату з уже готової написом.
 35. Вишивка. Вишийте дерево і на кожну гілку акуратно приколіть купюри, підписавши над кожною гілкою, для чого ця купюра призначається.
 36. Карта світу. Відмінна ідея для чоловіка, який любить подорожувати. Помістіть карту рамку і прикріпіть в області океану кораблик, зроблений з купюр. Монетами позначте країни, де іменинник вже був або тільки планує побувати.
 37. Посвідчення. Придбайте жартівливе посвідчення і вкладіть всередину нього дрібні банкноти. Піднесіть подарунок зі словами «На хабарі співробітникам ДПС».
 38. Портсигар. А чоловікові можна вручити портсигар (пачку сигарет), наповнений згорнуті в трубочки купюрами.

Грошові подарунки з приколом

Якщо іменинник володіє хорошим почуттям гумору, серед безлічі оригінальних ідей, як подарувати гроші, ви можете вибрати наступні варіанти:

Матрац з грошима. Зшийте невеликий матрацик, набийте його наповнювачем і покладіть всередину гроші. Запакуйте виріб в красиву коробочку і піднесіть чоловікові.

Заморожені фінанси. Ефектний, але вимагає часу і певних зусиль, спосіб. Надійно упакуйте купюри в поліетиленовий пакет. В підходящу ємність налийте трохи води і заморозьте. Покладіть на лід гроші і залийте їх водою. Знову заморозьте. Завдяки поетапному заморожування, сюрприз опиниться в самому серці льоду. Піднесіть його імениннику разом з молотком, щоб він зміг дістатися до подарунка.

Банкомат. Придбайте скарбничку-банкомат, комплектующуюся пластиковою карткою, і заповніть її грошима. Вручіть «новонародженому» карту і повідомте пін-код, за допомогою якого він зможе отримати грошові кошти з свого особистого банкомату.

Буратіно. Піднесіть імениннику горщик із землею і кілька монет. Попросіть його при всіх посадити монети в землю і полити їх. Відверніть гостей і самого винуватця торжества і підмінити горщик на аналогічний, але тільки з посадженим на нього рослиною, на гілочках якого будуть прив’язані купюри.

Антистресова ін’єкція. Укладіть у шприц велику грошову купюру і упакуйте його в красиву коробочку з відповідним написом.

Ощадкнижка. Роздрукуйте копію обкладинки ощадкнижки і приклейте її на обкладинку невеликого фотоальбому, який заповніть купюрами. Купюри, в свою чергу, можна розбавити фотографіями іменинника і різними побажаннями.

Букет з шкарпеток. У кожен носок вкладіть по купюрі і згорніть їх у вигляді трояндочок. Закріпіть «квіти» нитками, щоб вони не розпадалися, сформуйте з них букет і оберніть його пакувальної папером.

Листоноша Пєчкін. Запросіть актора або домовтеся з ким-небудь із запрошених, щоб прямо в розпал заходу організувати доставку бандеролі легендарним листоношею. Бандероль, природно, повинна бути оформлена у кращих поштових традиціях, з цієї сургучною печаткою і грошовим наповненням.

Грошовий килим. Покладіть купюри в прозорі файли і скріпіть їх між собою, створюючи великий прямокутник. Для завершення композиції пришийте по її краях стрічку.

Шоколад з сюрпризом. Зробіть для шоколадки персональну упаковку з фотографією іменинника і який-небудь жартівливій написом. Упакуйте шоколад в іменну обкладинку і не забудьте покласти в неї гроші.

Грошові вітання колезі

Якщо у вашому колективі панує дружня та невимушена атмосфера, можете не дотримуватися правил етикету і піднести імениннику гроші цікавим і незвичайним способом. Наприклад:

Піратські скарби. Придбайте скриня будь-якого розміру, який зможете наповнити. Покладіть на його дно банкноти і зверху прикрийте їх шоколадними монетами і різної біжутерією, що імітує коштовності.

Грошовий мішок. Купіть або зшийте з мішковини невеликий мішечок, оформіть його так, як підкаже ваша фантазія, покладіть всередину гроші і вручіть винуватцеві торжества.

Портмоне. Подаруйте чоловікові гроші в новому стильному портмоне. В якості альтернативного способу можна покласти купюри в старий гаманець приятеля і здивувати його оновленим наповненням улюбленого аксесуара.

Щоденник. Придбайте стильний чоловічий щоденник і на кожну сторінку з вихідними прикріпіть купюри, супроводивши їх жартівливими побажаннями, наприклад, «Проведи вікенд на всі сто».

Риболовля. Прикріпіть на купюри скріпки і покладіть їх у коробку. Вручіть імениннику вудку і відправте його рибалити. Розмір його подарунка буде визначатися тим, скільки банкнот він зможе зловити. Участь гостей у грі лише вітається: всі бажаючі можуть додавати банкноти і підтримувати іменинника морально.

Картина. Придбайте гарну фоторамку і в довільному порядку розкладіть в ній банкноти (найбільш ефектно будуть виглядати купюри різних країн). Зробіть на рамці напис «Розбивати в екстреному випадку!» і вручіть імениннику картину в комплекті з молотком.

Грошова гірлянда. Зробіть або придбайте гірлянду у вигляді імені винуватця торжества і акуратно обклейте її купюрами (можна прикріпити купюри за допомогою скріпок). Дане прикраса гарантовано створить святковий настрій і приверне увагу всіх гостей.

Парашутист. Наповніть кулі з гелієм, зв’яжіть їх разом і прикріпіть до сполучною нитки м’яку іграшку, в лапках якої будуть знаходитися грошові купюри. Тільки вручайте цей подарунок не на свіжому повітрі, щоб гроші не відлетіли на вітер в прямому сенсі слова.

Візуалізація. Відмінна ідея подарунка від колективу. Якщо вам відома мрія іменинника (наприклад, це придбання машини), замовте пазл, що зображає цю саму мрію, з кількістю елементів, відповідним кількістю співробітників. Розділіть елементи між колегами, щоб кожен вручив імениннику свою частину пазла з доданим до неї купюрою, супроводивши дар словами «Внесок у мрію».

Скарбничка. Придбайте скарбничку, відповідну хобі чоловіка (наприклад, машину, глобус, рюкзак), наповніть її банкнотами і піднесіть імениннику зі словами: «На твоє захоплення».

Привітання-розіграш

Напередодні торжества перед багатьма запрошеними стоїть непросте завдання, яким оригінальним способом можна вручити гроші імениннику, бо мало хто горить бажанням з року в рік слідувати одним і тим же сценарієм: стіл-привітання-конверт-танці. У цьому випадку кращою ідеєю буде розіграш. Безсумнівно, таке привітання запам’ятається надовго не тільки іменинникові, але і його гостям. Головне, щоб всі мали відмінним почуттям гумору і змогли по достоїнству оцінити що відбувається.

Назад у 90-е. Організуйте імениннику дзвінок від «реальних пацанів», які зараз хочуть під’їхати, щоб вирішити деякі питання. Другим дзвінком «пацани» повинні оповістити, що вони вже майже біля дверей. Поки іменинник перебуває в замішанні, домовтеся з приятелем, щоб він поклав під двері валізу, повний грошей (не обов’язково справжніх) і зателефонував до неї. А далі насолоджуйтеся подивом іменинника і розкривайте всі карти.

Фальш. Полоскочіть нерви імениннику, влаштувавши йому вікторину з простим правилом: якщо відповідь буде невірним, ви підпалите конверт з грошима. Природно, гроші в спалюваному конверті повинні бути бутафорськими. Спочатку запитуйте про елементарні речі, але у фіналі задайте питання, на який чоловік точно не зможе відповісти. Коли ви не почуєте правильну відповідь, на очах здивованої публіки безжально підпалюйте конверт, попередньо продемонструвавши вкладені в нього купюри. Після того, як присутні трохи відійдуть від шоку, вручіть імениннику в якості моральної компенсації конверт з справжніми банкнотами.

Осколки. У коробку від якоїсь техніки покладіть осколки старої посуду. Не завертайте коробку в папір, щоб присутні і іменинник бачили, що в ній нібито лежить. Домовтеся з яким-або гостем, під час виходу для вручення подарунка він вам зробив підніжку. Театрально спіткніться і выроните коробку так, щоб вона сильніше загриміла. Поки гості і іменинник будуть знаходитися в онімінні від події, піднесіть «новонародженому» конверт з грошима, повідомивши, що це йому на придбання нового подарунка.

«Їстівні» способи вручити грошовий подарунок чоловікові

Вибираючи оригінальний спосіб привітання, безсумнівно, слід враховувати вік іменинника. Підібрати підходящий варіант ви зможете з найбільш популярних «їстівних» грошових подарунків:

Торт з купюр. Ну який День народження без торта? Тільки цей торт буде не звичайним, а створеним з картону, згорнутих трубочкою купюр і банківських гумок. Таке ласощі порадує навіть самого ярого прихильника дієт та здорового харчування.

Піца. Роздобудьте коробку для піци і викладіть в неї піцу з купюр. Замовте справжню піцу і домовтеся з кур’єром, щоб він вручив імениннику ваш «кулінарний» шедевр.

Коробка цукерок. Подаруйте імениннику-ласуни перев’язану красивою стрічкою коробку з-під цукерок (бажано його улюблених), всередині якої будуть таїтися грошові купюри.

Сендвіч. Оберніть купюри харчовою плівкою і помістити між компонентами бутерброда. Упакуйте презент і піднесіть його імениннику.

Печиво з банкнотами. Альтернативний варіант печива з передбаченнями. Якщо ви володієте кулінарними навичками, спечіть максимально можливе таке печиво і замість папірців з передбаченнями покладіть в нього гроші.

Пляшка алкоголю. Придбайте улюблений напій іменинника, оберніть пляшку купюрами, а її шийку перев’яжіть яскравою стрічкою.